• Turkhane Logo

Fatih Terim Fenerbahçe'nin genç yıldızını istiyor

Süper Lig başladı ama transferler ve transfer haberleri bitmiyro. Fenerbahçe'nin üç yıllık profesyonel sözleşme imzaladığı genç yıldız için Galatasaray'ın devreye girdiği iddia edildi.

15:01 06 Eylül 2019 Cuma
Fatih Terim Fenerbahçe'nin genç yıldızını istiyor
Süper Lig başladı ama transferler ve transfer haberleri bitmiyro. Fenerbahçe'nin üç yıllık profesyonel sözleşme imzaladığı genç yıldız için Galatasaray'ın devreye girdiği iddia edildi.Fenerbahçenin genç yıldız adayı Ömer Faruk Beyaz ile ilgili gündem yaratacak bir gelişme yaşandı. 16 yaşındaki futbolcu bu sezon Fenerbahçe A Takımı ile hazırlık kampına katılma başarısı göstermişti. Fenerbahçe taraftarının da çok şeyler beklediği genç isim için Galatasarayın devreye girdiği kaydedildi. 

Milli takımın alt yaş kategorilerinde ve Fenerbahçe altyapısında gösterdiği performans ile sivrilen genç yıldız adayı Avrupa devlerini peşine takmıştı. Özellikle birçok İngiliz kulübünün oyuncu ile ilgilendiği ve ailesi ile temasa geçtiği belirtilmişti.


Fenerbahçenin üç yıllık sözleşmeye imza atması ile birlikte olası transfer için muhatap olarak kulüp ile temasa geçmesini sağladı.

Fenerbahçe Başkanı Ali Koçun da sık sık Ömer Faruk Beyazı övdüğü ve ileride sarı-lacivertli takımla büyük başarılara imza atacağını ifade etti ancak genç yıldız adayı için sürpriz bir talip çıktı.

Fenerbahçenin ezeli rakibi Galatasarayın Ömer Faruk Beyaz için istekli olduğu öne sürüldü.

Sarı-kırmızılılarda teknik direktör Fatih Terimin genç oyuncunun performansını çok beğendiği ve ilerleyen yıllarda Galatasaraya çok faydalı olacağını düşündüğü belirtildi. Genç futbolcu Mustafa Kapıyı her fırsatta kadroya alan deneyimli çalıştırıcının Ömer Faruk için de istekli olduğu bildirildi.

Ömer Faruk Beyaza tek taliplinin Galatasaray olmadığı ve Fransa Ligi ekiplerinden PSGnin de genç futbolcu için devrede olduğu kaydedildi. Dünya devinin en kısa zamanda Fenerbahçenin kapısını çalacağı ifade edildi.

Son güncelleme: 15:01 06.09.2019
SIRADAKİ HABER
Sayfa Başı